Rusza kolejna edycja FOTO-EKO - zapraszamy do udziału!

„Salamandra” w roku 2019 już po raz dwudziesty siódmy organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO.

logo fotoeko malutkie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie osoby, które z wrażliwością utrwalają trwające czasami tylko przez sekundy piękno świata zwierząt, bogactwo i różnorodność roślin i grzybów rosnących w naszym kraju, a także mozaikę polskich krajobrazów.

Kluczowy cel FOTO-EKO to pokonkursowa wystawa. Na ok. 20 planszach prezentujemy co roku najciekawsze, najpiękniejsze, najzabawniejsze, najbardziej intrygujące prace zgłoszone na konkurs. Chcemy, aby wystawa poruszyła w odbiorcy jakąś wrażliwą strunę. Przede wszystkim – w odbiorcy młodszym, podatnym jeszcze na kształtowanie dobrego nastawienia do przyrody, ponieważ potrzeba intensywnej edukacji przyrodniczej jest naprawdę paląca. Pierwszą ekspozycję wystawy planujemy zorganizować w grudniu br. w Palmiarni Poznańskiej. Następnie wystawa przez ok. rok udostępniana będzie nieodpłatnie głównie szkołom z województwa wielkopolskiego.

Prace na Konkurs można zgłaszać do 1 października br. za pośrednictwem strony internetowej: www.foto-kurier.pl/uzytkownik/twoje_zdjecia.html.

Należy zarejestrować się w serwisie, następnie wybrać zakładkę "Twoje zdjęcia", następnie "Dodaj zdjęcie" i w opcji "Dodaj do galerii" wybrać kategorię "FOTO-EKO '19".

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 5 listopada. W Konkursie nagradzane są trzy najlepsze prace oraz przyznawane są wyróżnienia. Ich autorzy sami dokonają wyboru nagród rzeczowych (np. sprzętu lub akcesoriów fotograficznych albo turystycznych), w ramach określonych  przez nas kwot.

Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że autor zapoznał się z Regulaminem oraz z załącznikiem dotyczącym ochrony danych osobowych i akceptuje wszystkie zawarte w nich warunki i zasady.

Zachęcamy do podzielenia się pięknem!

Ewa Olejnik Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sponsorzy FOTO-EKO 2019:

Sponsor główny:

Logo WFOSiGW z nazwa 350

Pozostali sponsorzy:

Logo www black copy mniejsze

kampanieseo-logo-konkursy y42

brevis

dekor

ergoexpert

garaze

kuznia naklejek

psychologia

salonled

tech masz

textology

WSM

Patronat medialny:

Logo www black copy mniejsze

Magazyn logo czarne male

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (RODO_FOTO-EKO_2019.pdf)RODO_FOTO-EKO_2019.pdfRODO FOTO_EKO 201926 Kb
Pobierz plik (REGULAMIN_FOTO-EKO_2019.pdf)REGULAMIN_FOTO-EKO_2019.pdfRegulamin FOTO-EKO 201991 Kb