Policz z nami susły moręgowane

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” zaprasza pełnoletnie osoby zainteresowane przyrodą (np. studentów kierunków przyrodniczych), na trzy obozy przyrodnicze organizowane w ramach projektu reintrodukcji susła moręgowanego w Polsce.

Na obozach będziemy badać liczebności susłów na trzech odtworzonych stanowiskach tych zwierząt oraz prowadzić obserwacje w ich naturalnym środowisku.

Obozy odbędą się w terminach:

  • 6-12 lipca 2012 - stanowisko w Jakubowie Lubińskim (woj. dolnośląskie) MAMY JESZCZE 2 WOLNE MIEJSCA
  • 19-25 lipca 2012 - stanowisko w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) MAMY JESZCZE 1 WOLNE MIEJSCE
  • 3-9 sierpnia 2012 - stanowisko w Głębowicach (woj. dolnośląskie).UWAGA! W CHWILI OBECNEJ MAMY KOMPLET UCZESTNIKÓW NA TEN OBÓZ. ZAPISUJEMY TYLKO NA LIŚCIE REZERWOWEJ. 

Udział w obozach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie. Uczestnicy otrzymują diety pobytowe.

Liczba miejsc na obozach jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszających warunków formalnych. Przewidujemy także utworzenie listy rezerwowej. Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w obozie zostaną podpisane umowy o wolontariacie.

Szczegółowe informacje o obozach można uzyskać pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pod który należy także przesłać formularz zgłoszeniowy (do ściągnięcia poniżej).

Julia Kończak


Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (obozy_zgloszenie_2012.doc)obozy_zgloszenie_2012.doc 32 Kb