Zapraszamy na szkolenie dla prelegentów

Susel moregowany Stephan Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu dla osób zainteresowanych prowadzeniem w województwie dolnośląskim i/lub opolskim prelekcji dotyczących programu reintrodukcji i ochrony susła moręgowanego w Polsce. Szkolenie odbędzie się dnia 17 kwietnia 2013 r. w godzinach 10:00 -14:00 w Domu Technika NOT we Wrocławiu, sala nr 114, ul.Piłsudskiego 74 (blisko Dworca Głównego PKP). 

Szkolenie skierowane jest głównie do pracowników oświaty, osób zajmujących się zawodowo ochroną przyrody oraz doktorantów kierunków przyrodniczych.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe w postaci broszury i prezentacji na płycie CD.

Plan szkolenia:
1. Suseł moręgowany oraz Programu „SUSEŁ” – omówienie prezentacji oraz informacji zawartych w broszurze.
2. Przerwa kawowa.
3. Reintrodukcja jako forma ochrony przyrody.
4. Dyskusja.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie deklaracji o przeprowadzeniu prelekcji (Załącznik nr 1). Formularz zgłoszeniowy oraz podpisaną deklarację (w formie skanu) należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 12 kwietnia 2013 r. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie przez zgłaszających warunków formalnych.

Julia Kończak

logo ckps nfosigw 600

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Zalacznik_nr_1.doc)Zalacznik_nr_1.doc 20 Kb
Pobierz plik (Formularz_zgloszeniowy_szkolenie_susly.doc)Formularz_zgloszeniowy_szkolenie_susly.doc 20 Kb