Zapraszamy wolontariuszy na liczenie chomików

W dniach 23-27 sierpnia odbędzie się liczenie chomików w okolicach Jaworzna, połączone z akcją wsiedlania kolejnej grupy tych zwierząt. Zapraszamy chętnych wolontariuszy do udziału.

chom-monit1 Pełnoletni miłośnicy przyrody, niebojący się całodniowego chodzenia po polach (niezależnie od pogody), którzy chcieliby pomóc w liczeniu chomików oraz ich wypuszczaniu (co wiąże się m.in. z montowaniem i ustawianiem klatek aklimatyzacyjnych), mogą zgłaszać swoją gotowość pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Należy podać imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego.

Wolontariuszom zapewniamy pokrycie kosztów noclegu (w pokojach wieloosobowych) oraz diety na wyżywienie (wg oficjalnych stawek).

W związku z RODO informujemy, że przesłane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rejestracji wolontariuszy i kontaktu z nimi w związku z akcją monitoringową. Nie będą nikomu udostępniane ani wykorzystywane do jakichkolwiek innych celów. Przekazanie danych jest dobrowolne, ale jednocześnie konieczne w celu dokonania zgłoszenia.