Biznes dla przyrody

"Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz"

Albert Einstain

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy*, które dążąc do osiągnięcia celów ekonomicznych uwzględniają w swojej działalności interesy społeczne oraz kierujące się zasadami zrównoważonego rozwoju. Twoja firma pomagając nam ratować dziką przyrodę, staje się społecznie odpowiedzialna.

Przedsiębiorstwa mogą wesprzeć realizowane przez nas kampanie i programy nie tylko finansowo czy rzeczowo, ale także poprzez pomoc w zwróceniu uwagi społeczeństwa na poruszane przez nas problemy. Społeczne zaangażowanie biznesu na rzecz ochrony przyrody może przyczynić się do uwiarygodnienia firmy w oczach opinii publicznej i budowy jej pozytywnego wizerunku na zewnątrz. Według F. Piontek „istotą zrównoważonego i trwałego rozwoju jest zapewnienie trwałej poprawy jakości życia współczesnych i przyszłych pokoleń przez kształtowanie właściwych proporcji między trzema rodzajami kapitału: ekonomicznym, ludzkim i przyrodniczym.” Dzięki Państwa pomocy możemy lepiej chronić przyrodę, a także odpowiednio zadbać o zachowanie jej piękna zarówno dla współczesnych jak i przyszłych pokoleń.

Wesprzyj nasze działania na rzecz dzikiej przyrody poprzez:

  • pomoc rzeczową,
  • pomoc finansową,
  • system matching funds (pomnażanie kwoty zebranej przez pracowników),
  • pay-rolling (dobrowolne, comiesięczne odpisy pracowników od pensji),
  • bezpłatne usługi,
  • wolontariat pracowniczy,
  • marketing wiązany – sprzedaż wiązana (metoda zbierania funduszy polegająca na przekazywaniu części pieniędzy ze sprzedaży danego produktu na cele społeczne),
  • wymiana barterowa,
  • inne formy.

Firmy mogą zaangażować się w realizację konkretnego projektu, bądź wspierać ogólnie działania statutowe naszego Towarzystwa.

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa dobroczynność i zapraszamy do współpracy.

W celu uzyskania informacji o tym, jak Twoja firma może nam pomóc ratować dziką przyrodę, prosimy o kontakt:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. (61) 662 86 06


* PTOP „Salamandra” nie podejmuje współpracy z firmami, których przedsięwzięcia są nieetyczne i sprzeczne z zasadą zrównoważonego rozwoju, a także z misją działania Towarzystwa.


 

WSPIERAJĄ NAS